Sağlık Sigortasında Doğru Danışmanlık İle Yanınızdayız

Yurt Dışı Seyahat Sağlık SigortasıTürk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortasını Sağlığım Tamam’dan satın alan sigortalılar, sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil; bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar tatil keyiflerini kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendilerini koruyorlar.

Vize başvuru sürecinin olmazsa olmazlarından yurt dışı seyahat sigortanızı kısa süre içerisinde kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Yurt dışı seyahatlerinizde, beklenmedik olaylar veya oluşabilecek rahatsızlıklar keyfinizi kaçırmasın. Karşılaşabileceğiniz pek çok riske karşı kendinizi güvence altına alın. En ince ayrıntısına kadar planladığınız tatil veya iş gezilerinizin daha güvenli, huzurlu ve keyifli geçmesi için bize ulaşın.

Web sitemizden hızlıca en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz.

Yurt dışında sağlık problemi yaşamanız durumunda yalnız kalmayacaksınız.

Neden Yurt Dışı Seyahat Sigortası Almalıyım?

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası paketlerimiz ile yalnızca tatil sırasında olabilecek riskler için değil, tur ile yapılan tatilin iptal olması ve aile üyelerinden birinin ölümü veya evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması gibi kişileri beklemedikleri bir anda hazırlıksız yakalayan durumlar karşısında da sigortalımızı koruyoruz.

Sunduğu Yurt Dışı Seyahat Sigortası paketleri kapsamında; “Sigortalıya yapılacak tedavi nedeniyle aile üyelerinden birinin seyahati”, “Aile üyelerinden birinin ölümü sebebiyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Evde meydana gelen hasar nedeniyle yolculuğun durdurulması sonucu geri dönüş seyahati”, “Bagajın bulunması ve sigortalıya ulaştırılması”, “Sigortalıya ilaç gönderilmesi”, “Acil mesajların iletilmesi” hizmetleri limitsiz bir şekilde sunulmaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortası ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Seyahat sağlık sigortası, ulaşım yollarından herhangi birisini kullanarak yurt dışına seyahat edenleri seyahatleri esnasında karşılaşabilecekleri sağlık risklerine karşı koruyan bir özel sigorta türüdür.

Sigortacı, seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında meydana gelen bir kaza veya önceden mevcut bir duruma bağlı olmayan hastalık hali sonucunda, planlanan seyahat süresi dışında meydana gelmemesi kaydıyla, Sigortalı’ya, poliçede belirtilen teminatları sağlar.

Teminat süresi poliçede belirtilen vade başlangıç tarihinde sigortalının yurtdışı seyahati için ülkemiz sınırlarından çıktığının pasaportla tespit edildiği an başlar en geç poliçede belirtilen gün sayısının bitimine kadar ve her halükarda Türkiye`ye giriş yapmak üzere gümrüklü sahadan geçtiği ana kadar geçen süredir.

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortası Teklifinizi Hemen Alabilirsiniz

Yurt Dışı Seyahat Sağlık Sigortasında en iyi sigorta şirketleri, onlarca farklı paket seçeneği ve en iyi fiyat garantisi birkaç ” TIK ” ötenizde