Sağlık Sigortasında Doğru Danışmanlık İle Yanınızdayız

Tamamlayıcı Sağlık SigortasıSigortalının, SGK ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda tercih edilen sigorta şirketi ile bu ürüne özel anlaşmasının bulunması gerekmektedir.

Detaylı bilgi almak isterseniz…
Bize mesajınızı bırakın.
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Neden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Almalıyım?

Özel Hastanelerde, SGK Farkı Ödemeden, Prosedür Olmadan Rahatlıkla Tedavi Olun

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahipleri, özel hastaneye gittiklerinde ayakta veya yatarak tedavilerinde hiçbir ücret ödemiyor.*

Ayrıca SGK’lılara uygulanan ek ücret yok.

Yapmanız gereken anlaşmalı hastanelerimize giderek tedavi olmak. Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ndan 65 yaşından küçük olup, Genel Sağlık Sigortası hak sahibi olan tüm sigortalılar faydalanabilirler..

* SGK’nın yasası gereği sigortalılardan özel hastanelerde alınması zorunlu olan doktor muayene fark ücreti yine yasa gereği bu ürüne konu edilememektedir. Bugün için bu tutar 15 TL olup SGK tarafından değiştirilebilir. Bunun dışında bir katılım söz konusu değildir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

Yatarak tedaviler, seçilen sigorta paketi kapsamında belirtilen teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde sınırsız ve %100 olarak karşılanmaktadır. Cerrahi ve dahili yatışlar, yoğun bakım, kemoterapi, radyoterapi, diyaliz, kroner anjiyografi, küçük müdahale giderleri, standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir kişilik refakatçi giderleri teminat altındadır.

Seçilen sigorta paketi kapsamında özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 10 vaka ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır. Doktor muayene, laboratuvar hizmetleri, görüntüleme ve tanı hizmetleri, ileri tanı yöntemleri ve fizik tedavi giderleri teminat altındadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifinizi Hemen Alabilirsiniz

Özel Sağlık Sigortasında en iyi sigorta şirketleri, onlarca farklı paket seçeneği ve en iyi fiyat garantisi birkaç ” TIK ” ötenizde