Sağlık Sigortasında Doğru Danışmanlık İle Yanınızdayız

Biz Kimiz?

Sağlığım Tamam

Kuruluş amacı öncelikle bireysel sağlık sigortası ihtiyaçlarını karşılamak olsa da, kısa bir süre içinde hızla gelişen ve ulaştığı hizmet kalitesi ile hedeflerini büyüten sagligimtamam.net zamanla faaliyet alanını da genişletmiş, 2009 senesinden itibaren Artı Bir Sigorta ve Aracılık Hizmetleri bünyesinde sagligimtamam.net adı altında faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır.

Artı Bir Sigorta Aracılık Hizmetleri; 2009 senesinden itibaren  A Sınıfı tam yetkili acente olarak faaliyetine devam etmektedir.

G 0998-MTYZ Levha Kayıt Numarası ile  TOBB a kayıtlı olan acenteliğimiz,  Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Neova Sigorta ve Koru Sigorta’nın tam yetkili acentesi olarak , tecrübeli ekibi ile 10 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir.

Kaliteli hizmet amacını misyon edinerek müşterilerine her zaman fayda ve avantaj sağlamayı hedefleyen bir şirket olmaya çalışmakatadır.

Mutlu müşteriler  Artı Bir Sigorta’nın en büyük kazancıdır.

 

Kurumsal Güvenilirlikten, Bireysel Çözümlere

Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla kısa sürede “Kurumsal Sigortacılık” alanında adından söz ettiren sagligimtamam.net, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla Özel Sağlık Sigortası ve Seyahat Sigortası alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Sektöründe tercih edilen, örnek bir kurum olma vizyonuyla, rekabet gücünü arttırmak hedefine sahip olan sagligimtamam.net; işinde uzman, profesyonel ve hizmetine güvenilen Sigorta Şirketlerinin Acenteliklerini bünyesine dâhil ederek, sektördeki yerini de perçinlemiştir.

Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler

sagligimtamam.net, kurumsal ve bireysel müşterilerine bireysel sağlık, tamamlayıcı sağlık, yabancı sağlık ve seyahat sağlık branşlarında hizmet vermektedir.

Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran sagligimtamam.net; kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile standart çözümler sunmak yerine, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymaktadır. Uygulamada çıkan problemlerde müşteri hakkını gözeterek çözümler sunarak yaygın bilgi paylaşımı ve tecrübesi neticesinde müşterilerinin avantajına olabilecek gelişmelerden süratle kendilerini haberdar edip, faydalandırmaktadır.

İlgili teminatlar konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, poliçenin en kısa sürede ve hatasız olarak sigortalıya ulaştırılması da hizmetinin vazgeçilmez bir unsurudur. Bu sayede sigortalılarımız zaman kaybı neticesinde oluşabilecek verimsizliklerden dolayı sıkıntı yaşamadan, hasarlarını daha zamanlı tahsil edebilip, muhasebe kayıtlarını daha sağlıklı tutabilmektedir.

Detaylı bilgi almak isterseniz...bize mesajınızı bırakın. Size en kısa sürede ulaşarak, sağlık sigortası paketlerimiz ile ilgili tüm sorularınıza cevap verelim.